zamknij
 

www.pompyciepla.slask.pl korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.

Firma Pompy Ciepła Śląsk powstała w wyniku nieustannie rosnących potrzeb rynku na te urządzenia, które są niezawodne, a jednocześnie przystępne cenowo. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności, a zastosowane komponenty zapewniają wysoką niezawodność.

O marce SUN

Fabryka w której produkowane są pompy ciepła SUN jest wiodącym producentem tego typu urządzeń na całym świecie.Założona została w 1999 roku i od tego czasu produkuje kilka typów różnych pomp ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, niskotemperaturowe EVI, falownik DC, wysokotemperaturowe, gruntowe, do zastosowania do wody do domu lub do basenu. Urządzenia produkowane są w oparciu o normę EN14511 z certyfikatami CCC, CE, CB, SAA, RoHS, TUV i ERP. Producent współpracuje również z wiodącymi firmami, takimi jak Panasonic, CAREL, Grundfos, Copeland, MITSUBISH i SANYO, aby zapewnić najwyższą jakość produktów. Przez lata doskonalił produkty w oparciu o najnowsze technologie, wszystko to zapewniło firmie SUN reputację jednego z wiodących dostawców pomp ciepła na całym świecie.