zamknij

 

www.pompyciepla.slask.pl korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych promocji. Pompa ciepła HARTMANN SUN 03DC 9.5kW – 5% Nie zwlekaj zadzwoń już dziś 607 447 721 Promocja obowiązują przez cały październik, lub do wyczerpania zapasów.

Co gwarantuje instalacja pomp ciepła SUN HARTMANN?

Pompy ciepła SUN HARTMANN to ekologiczne rozwiązanie do ogrzania i schłodzenia Twojej nieruchomości. To rozwiązanie wybierane przez ludzi chcących ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne jakie obserwujemy. Pompy ciepła SUN HARTMANN to nie tylko ekologia ale i dokonała skuteczność jaką oferują pompy SUN HARTMANN, gwarantując mniejsze wydatki w długim terminie.

Pompy ciepła Sun Hartmann są w stanie spełniać funkcję ogrzewania i chłodzenia budynków oraz ogrzewania ciepłej wody. W okresie letnim przy wysokich temperaturach pompy ciepła z funkcją chłodzenia gwarantują znacznie większy komfort użytkowania mieszkania czy domu.

Dlaczego pompy ciepła Sun Hartmann?

Decydując się na pompy ciepła Sun Hartmann, to szansa zakupu urządzeń, które są w stanie oferować odpowiedni poziom jakości za rozsądną cenę. Firma Pompy Ciepła Śląsk oferuje różnorodne rodzaje pomp ciepła w tym pompy ciepła typu Monoblok i konsultacje w ich wyborze. Optymalne urządzenia tego producenta mają: funkcję ogrzewania wody,· funkcję chłodzenia i funkcję centralnego ogrzewania.

Urządzenia od polskiego producenta SUN HARTMANN  to rozwiązania, które pozwoli na długie i opłacalne użytkowanie instalacji grzewczej i chłodzącej.

SUN HARTMANN - Pompy ciepła