zamknij
 

www.pompyciepla.slask.pl korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
 • Tylko online
 • -11%

SUN 210/90Y zbiornik kombinowany

7 000,00 zł
6 230,00 zł - 11%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 8980.00 zł
Brutto Dostępne - Realizacja do 5 dni roboczych
Ilość
Realizacja do 5 dni

Zbiornik kombinowany Nierdzewny, 210 l CWU, 90 l CO, wężownica MAXI, do pomp ciepła

 

Zapewniamy najlepszą cenę na rynku.

 

100% zadowolonych klientów

 

607 447 721

 

biuro@pompyciepla.slask.pl

 • zbiornik CO i CWU w jednej obudowie
 • zaprojektowany do pomp ciepła
 • stal nierdzewna DUPLEX
 • Hartmann SUN 210/90Y-20 zbiornik kombinowany został skonstruowany i wykonany specjalnie do współpracy z pompami ciepła. Pełni podwójną rolę: bufora w instalacji grzewczej i zasobnika ciepłej wody użytkowej. Wyposażony jest w wężownicę spiralną MAXI o dużej powierzchni grzewczej.
  Zbiorniki wykonane są z nierdzewnej blachy stalowej Duplex. Stale Duplex mają znacznie lepszą odporność na korozję od stali kwasoodpornych oraz austenitycznych stali nierdzewnych. Mieszanka wysokiej zawartości chromu, niklu oraz molibdenu pozwala na użytkowanie w środowiskach wysokiego zakwaszenia. Natomiast chrom, molibden oraz azot pozwalają uniknąć korozji wżerowej oraz powstawania różnych szczelin na konstrukcji. Liczne zastosowania w przemyśle chemicznym i spożywczym gwarantują wieloletnie użytkowanie zbiorników bez ryzyka pojawienia się nieszczelności czy reagowania z podgrzewaną wodą. Dodatkowym zabezpieczeniem jest anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody.
  Górny zbiornik wypełniony wodą grzewczą pełni rolę bufora ciepła oraz sprzęgła hydraulicznego. Jest idealny do inwerterowych pomp ciepła o mocy do 12 kW. Zapewnia dopasowanie obiegu głównego pompy ciepła do dowolnego systemu grzewczego. Dolny zbiornik pełni rolę wymiennika ciepła i wyposażony jest w wężownicę. Średnica wewnętrzna wężownicy wynosi 25 mm, powierzchnia wymiany ciepła to 2 m kw. Zbiornik dostosowany jest do użytkowania przez rodzinę 2-4 osobową.
  Oba zbiorniki przystosowane są do zamontowania grzałki elektrycznej na korku 1½”. Możliwe jest równoczesne podgrzewanie elektryczne oraz z pompy ciepła. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z ocynkowanej blachy pomalowanej na biało.ZBIORNIK GÓRNY
  POJEMNOŚĆ – 90 l
  MAX CIŚNIENIE – 6.0 bar
  MAX TEMPERATURA – 80 st.C

  ZBIORNIK DOLNY
  POJEMNOŚĆ – 210 l
  MAX CIŚNIENIE – 6.0 bar
  MAX TEMPERATURA – 80 st.C
  WĘŻOWNICA – 2.0 mkw
  STRATY POSTOJOWE – 53 W
  IZOLACJA TERMICZNA – 50 mm
  WYMIARY – 1870 x 600 mm
  CIĘŻAR – 82 kg

SUN 210/90Y-20