zamknij
 

www.pompyciepla.slask.pl korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
  • Tylko online

Zbiornik buforowy 100l

2 650,00 zł
Brutto Dostępne - Realizacja do 5 dni roboczych
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zbiornik buforowy 100l

 

Zapewniamy najlepszą cenę na rynku.

 

100% zadowolonych klientów

 

607 447 721

 

biuro@pompyciepla.slask.pl

  • zbiornik CO
  • zaprojektowany do pomp ciepła
  • stal nierdzewna DUPLEX

Hartmann SUN 100Y to zbiornik skonstruowany i wykonany specjalnie do współpracy z pompami ciepła. Pełni akumulatora energii oraz sprzęgła hydraulicznego.
Zbiorniki wykonane są z nierdzewnej blachy stalowej Duplex. Stale Duplex mają znacznie lepszą odporność na korozję od stali kwasoodpornych oraz austenitycznych stali nierdzewnych. Mieszanka wysokiej zawartości chromu, niklu oraz molibdenu pozwala na użytkowanie w środowiskach wysokiego zakwaszenia. Natomiast chrom, molibden oraz azot pozwalają uniknąć korozji wżerowej oraz powstawania różnych szczelin na konstrukcji. Liczne zastosowania w przemyśle chemicznym i spożywczym gwarantują wieloletnie użytkowanie zbiorników bez ryzyka pojawienia się nieszczelności czy reagowania z podgrzewaną wodą. Dodatkowym zabezpieczeniem jest anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody.
Zbiornik wypełniony wodą grzewczą pełni rolę bufora ciepła oraz sprzęgła hydraulicznego. Jest idealny do inwerterowych pomp ciepła o mocy do 14 kW. Zapewnia dopasowanie obiegu głównego pompy ciepła do dowolnego systemu grzewczego.
Jest przystosowany do zamontowania grzałki elektrycznej na korku 1½”. Możliwe jest równoczesne podgrzewanie elektryczne oraz z pompy ciepła. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z ocynkowanej blachy pomalowanej na biało.

 
DANE TECHNICZNE
POJEMNOŚĆ – 100 l
MAX CIŚNIENIE – 6.0 bar
MAX TEMPERATURA – 80 st.C
STRATY POSTOJOWE – 40 W
IZOLACJA TERMICZNA – 50 mm
WYMIARY – 1070 x 470 mm
CIĘŻAR – 28 kg

SUN-100Y

Arkusz danych

Pojemność zbiornika CO
100
Materiał zbiornika
stal nierdzewna